Zic că demisionă Starmer, nu de Bolojan, nu – că în România prim miniștrii, cu excepția lui Ponta cred?, trebuie rașchetați cu șpaclul dinbiroul de…
Aici vorbesc io, cu cuvintele mele. Declaratie….
Zic că demisionă Starmer, nu de Bolojan, nu – că în România prim miniștrii, cu excepția lui Ponta cred?, trebuie rașchetați cu șpaclul dinbiroul de…