Cu o mână mă țin la AI-ul care îmi analizează niște ședinte că i-am dat de își dă crash că nu mai știe pe ce lume e, măcar nu cere bani, cu alta am un calculator al copilului care ruleaza niște teste că s-a stricat de nu mai bootează Windowsul – zici Thinkpad și tragi apa, cu alta încerc să mă loghez la un client să fac altceva și cu alta încerc să-i explic soției ce filme vreau să vedem și ce să vorbească cu un copil.
Mai asultam și un clip interesant de youtube, dar l-am oprit când a intrat, ca să ne înțelegem om cu persoană.
Se uită la mine și zice că ”nu poți să dai pe grup?”. Fiind Blogul unui om însurat am să termin articolul așa.
Cred că ți am mai zis într un alt post…. Multi tasking ul te îmbolnăvește.
Te obosește într-un hal de nevăzut.
Poate nu îți dai seama. Poate ca ți se pare normal, dar te asigur ca nu e.
My 2 cents