Ultrascurt: Nu poți să dai tu pe grup?

Cu o mână mă țin la AI-ul care îmi analizează niște ședinte că i-am dat de își dă crash că nu mai știe pe ce lume e, măcar nu cere bani, cu alta am un calculator al copilului care ruleaza niște teste că s-a stricat de nu mai bootează Windowsul – zici Thinkpad și tragi apa, cu alta încerc să mă loghez la un client să fac altceva și cu alta încerc să-i explic soției ce filme vreau să vedem și ce să vorbească cu un copil.
Mai asultam și un clip interesant de youtube, dar l-am oprit când a intrat, ca să ne înțelegem om cu persoană.
Se uită la mine și zice că ”nu poți să dai pe grup?”. Fiind Blogul unui om însurat am să termin articolul așa.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
1 Comment
Alex2
Alex2
1 hour ago

Cred că ți am mai zis într un alt post…. Multi tasking ul te îmbolnăvește.
Te obosește într-un hal de nevăzut.

Poate nu îți dai seama. Poate ca ți se pare normal, dar te asigur ca nu e.

My 2 cents