6 Românce

Au prins americanii 6 românce care dădeau spargeri prin case și după aia ne întrebăm că de ce ne scot din viza waiver . Că se umplu de păduchi , de aia.

Și după aia că de ce suntem rasiști, xenofobi, extremiști , fasciști și nu știu ce.

Ia uite ce nasuri au, zici că sunt indience Navajo. Românce,ai?

De aia zic, e cam greu cu viza dacă nu forțăm un pic la noi acasă educația,  integrarea socială și protejarea soiurilor obținute prin selecție, nu hibridizare , “Genetica Fundulea”  – în ordinea asta.

O să fiu acuzat de rasism. Și ce dacă. Nu le doresc nimic, nici rău nici bine,  nu le-am trimis eu să fure. Statistica e statistică.

5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
4 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Rox
Rox
10 months ago

100% romance. Țiganii români sunt, surprinzător, tot români.

Alex2
Alex2
10 months ago

Ce fețe au….
Nici cialis, nici mama viagrei nu are vreun efect.

animaloo
animaloo
10 months ago

si uite de ce ICE face rau Romaniei 😀