La Otopenis e renovează.
Arată că dracu prin diferite locuri , mai e praf, mai e – cum renovează românii, na, ce să faci.
Dar și unde au făcut treabă, se vede – altceva.
De pildă, au făcut Retrofit la unele scaune și au pus porturi de USB pentru încărcat telefoane.
Arată zici că sunt cumpărate de pe AliExpress și instalate de electricianul alcoolic de la mine din sat, dar asta e.
