Din capitolul ”poate a zis copilul ceva”, lol.
Nu mai e nici folbalu’ ce-a fost.
Nu mai poți să-njuri nici cu mâna la gură.
Nu mai poți să bagi un ”am avut și vom avea mereu” că au ăștia lege că n-ai voie să vorbești mufat, nu contează ce zici, că te dau afară. De pe teren. De mâine și din țară.
Meh. Nu-s fan. Lasă-l bă să-njure slobod, să scoată ce-are-n el înainte s-ajungă la cuțit.